%

Rehvirõhuandur Launch TPMS LTR-03 (315MHz ja 433MHz)

Original price was: 35,00 €.Current price is: 25,00 €. KM-ga

2 in 1 Funktsioon: kahesageduslik integreerimine, peaaegu iga TPMS-iga varustatud sõiduki hooldamiseks on vaja ainult ühte andurit, et vähendada remondikulusid ja saavutada suurem paigaldustõhusus ilma ümberõppimiseta. RF-sensor on algse anduri ID-ga 100% kloonitav ja asetatud samasse asendisse.
99% katvus: 99% originaalseadmete anduritest ja kuni 90% Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia sõidukitest on uusim ja kõige põhjalikum katvus, mis sobib peaaegu igat tüüpi ratastega teedel.
Lihtne kasutada: Toetage sagedusi 315MHz ja 433MHz, andurite maksimaalne signaalitugevus võimaldab andureid hõlpsasti juhtmevabalt programmeerida isegi siis, kui need on juba ratta külge kinnitatud. Veelgi enam, ainulaadne PRESS-vabastusventiili disain muudab anduri käsitsi vahetamise palju lihtsamaks.
Tugev ja vastupidav: see andur on varustatud autoaku, vahetatava alumiiniumist/kummist klapivarrega, mis talub külma, kuuma ja korrosioonikindlust, ning ülitäpse õhuklapiga õhulekke vältimiseks. See andur tagab suurepärase stabiilsuse ja jõudluse.

USA/Euroopa/Aasia sõidukite ulatuslik katvus:
Ameerika autod: GM, Ford, Fiat (Brasiilia), Chrysler, Jeep, Dodge, Buick, Cadillac, Chevrolet jne.
Euroopa autod: Audi, BMW, Benz, Volvo, Renault, Fiat, Jaguar, Saab, Skoda, Smart, Opel, Peugeot, Dacia, Citroen, Mini, Porsche, Sprinter, VW jne.
Aasia autod: Acura, Daewoo, Infiniti, Toyota, Honda, Hyundai, Mazda, Kia, Mazda, Nissan, Mitsubishi, Subaru, Isuzu, Daihatsu jne.

Spetsifikatsioon:
Aku eluiga: 4-6 aastat/100000 kilomeetrit
Tööpinge: 2,4V~3,0V
Tööniiskus: 95% MAX
Töövool: <15mA
Säilitustemperatuur: -40 ℃ ~ 125 ℃
Töötemperatuur: -40 ℃ ~ 125 ℃
Rehvirõhu jälgimisvahemik: 0~800 kPa
Töösagedus: 2,4 GHz
Töövõimsus: 5~8dBm

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv
Rehvirõhuandur Launch TPMS LTR-03 (315MHz ja 433MHz)
Original price was: 35,00 €.Current price is: 25,00 €. KM-ga
Scroll to Top