%

Diagnostikaseade Launch CRP 919X Bluetooth

Original price was: 890,00 €.Current price is: 790,00 €. KM-ga

Availability: 1 laos

Launch X431 CRP919X OBD2 kogu süsteemi diagnostika tööriist koos 31 Service 2024 kahesuunalise skannimistööriistaga, millele on lisatud TPMS ja BST360, ECU kodeerimine, CAN FD/DoIP

Kasumlikumate ettevõtete hankimiseks kõrgema taseme diagnostikaskanneri ehitamiseks LAUNCH CRP919X, millel on laiem sõidukite ühilduvus ja kiirem diagnostika kõigi kasutajate või klientide jaoks. CRP919X laadib super Android 10.0 OS-i ja 3+32 GB mälu, mis suudab käivitada kiiremat sõiduki diagnostikat kui kunagi varem.

LAUNCH Creader VII/ CRP123/ CRP123X/ CRP129/ CRP129X/ CRP129E/ CRP Touch pro elite/ CRP909E/ CR909X optimeeritud kombinatsioon, LAUNCH CRP919X tugineb nende tugevatele külgedele ja toimib oma ainulaadsetel funktsioonidel: Suurepärane riistvarafunktsioonide kahesuunaline konfiguratsioon, lisatud kontroll (aktiivne test), 20 000+ ülemaailmset mudelit, uued protokollid DoIP ja CAN FD jne, mis muudavad kõik puudused kaduma ja on oluline algtaseme diagnostikatahvel algajatele, tehnikutele, remonditöökodadele ja edasijõudnud isetegijatele.

1. Launch CRP919X skanner. Esiletõstetud kulutõhus ja funktsionaalne uus 2024. aasta definitsioon, uuendatud funktsioonid ja sõiduki katvus
2. ECU kodeerimine: lahendage rohkem ECU-ga seotud probleeme, isikupärastamist, muutmist, moderniseerimist jne.
3. Kahesuunaline juhtimine. Uuendage tarkvaraversiooni, et muuta CRP919X kahesuunaline skanner, mis võimaldab hõlpsalt rohkemate probleemide tõrkeotsingut teha.
4. 31+ lähtestamisfunktsiooni: lisame sellele uuele skannimistööriistale täiendavalt 15 uut funktsiooni, et rahuldada kasvavaid remondivajadusi
5. Uued protokollid CAN FD & DoIP: kiirendavad 2x kiiremat sõiduki andmesidet.
6. 99% sõiduki levialast: 100+ kaubamärki, 10000+ mudelit, juurdepääs Autoauth FCA sõidukitele, IP-piiranguta.
7. 2-aastane tasuta värskendus võrgus: pakume 2-aastast värskendamisperioodi kasutajatele, kes ostavad LAUNCH CRP919X skannereid. Nende skannimistööriistade puhul, mida värskendatakse vaid ühe aasta jooksul, saate hankida rohkem uusi funktsioone, uuendada andmeid, parandada ootel vigu jne.
8. Ühildub BST360 akutesti ja TSGUN-iga.
9. OE-taseme kogu süsteemi diagnostika
10. Toetatud keeled: inglise, prantsuse, hispaania, saksa, itaalia, vene, portugali, jaapani, korea ja poola keel.

Rohkem tipptasemel funktsioone:
Kogu süsteemidiagnostika skannib kõiki juurdepääsetavaid süsteemimooduleid ja kustutab veakoodid.
Diagnostikaaruanne: hõlbustab sõiduki oleku kontrollimist enne ja pärast diagnostikat.
Auto VIN: tuvastab automaatselt sõiduki teabe (mudel, mark, aasta).
Ühilduvuse kontroll: ühe klõpsuga kontrollitakse sõiduki ja funktsionaalsuse ühilduvust.
Veebitagasiside: võimaldab teil esitada lahendamata probleeme ja saada veebis professionaalset abi.
Koodiotsing: hangib kiiresti DTC definitsiooni ja loob ühenduse Google’iga, et saada lisaabi ja nõuandeid.
PAREMAD seaded: Android 10.0 OS; 4-tuumaline protsessor; 3G/32G mälu; 6100 mAh aku; 7-tolline puuteekraan

2024 Launch CRP919X uued funktsioonid – ECU kodeerimine ja isikupärastamine

ECU kodeerimisfunktsioonid on tipptasemel sõidukite täiustatud funktsioonid, mille eesmärk on suurendada remonditöökodade äri ja kasumit. Enne seda võite arvata, et koodide muutmise, peidetud funktsioonide välgutamise jne ülesandeid saavad teha ainult edasimüüjad. Nüüdsest laadib see uuendatud LAUNCH CRP919X skanner kõikidele sõidukitele ka samal originaalseadmete tasemel. kodeerimisfunktsioonid.

LAUNCH CRP919X on varustatud ECU kodeerimisega, mis võimaldab ECU mooduli komponente sobitada, kalibreerida, ümber õppida, isikupärastada ja kohandada. See sobib suurepäraselt mehaanikutele uute autoosade seadistamiseks ja sõidukite konstruktsioonide kohandamiseks nii palju kui võimalik:
Võrguühenduseta kodeerimine: lugege kood algsest moodulist ja seejärel kirjutage kood uude moodulisse, näiteks kohandamine Fordile, Mazdale jne. Võrguühenduseta kodeerimine on saadaval Jaguari, Vauxhalli, Opeli jne jaoks.
Värskenda peidetud funktsioone: aktiveerige peidetud funktsioonid või keelake auto funktsioonid, mida te tõenäoliselt ei kasuta, näiteks küljepeeglite automaatne kokkuklapitav funktsioon, automaatne mootori Start-Stop funktsioon jne.
Adaptiivsete andmete ümberkodeerimine: veenduge, et äsja paigaldatud ECU moodulid töötaksid pärast remonti ülejäänud süsteemiga kooskõlas.
Parandage keerulised ECU-ga juhitavad probleemid: näiteks madal kütusekulu, müstiline võimsuskadu, tundmatu rike mehaanilistes osades jne.
Muutke üldmudel luksuslikuks ja parandage sõidukogemust: pange liikuv kursor ise kontrollima, kuvama kütusekulu, aktiveerima piiksu, ühe vajutusega kõigi akende sulgemiseks, vilgutama kõiki piduritulesid hädaolukorras pidurdamine, suunatuled ja tagumised udutuled vaheldumisi vilkuma, päevasõidutuled sisse ja välja lülitada jne.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv
Diagnostikaseade Launch CRP 919X Bluetooth
Original price was: 890,00 €.Current price is: 790,00 €. KM-ga

Availability: 1 laos

Scroll to Top